Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ullfors IK

Följ

Ullfors IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
  • 2Sön
    • 10:00

      Östhammars SK (hemma) F10


      12:00
    • 10:00

      Poolspel (Hemma) F8


      14:00
    • 14:00

      Gamla Upsala SK P12 Svart (hemma) P12


      16:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:45

      Träning Fotbollsskolan


      18:45
    • 18:00

      Träning F8


      19:15
    • 18:00

      Träning P8


      19:15
    • 18:00

      Träning P9


      19:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 4Tis
    • 18:00

      Träning P11


      19:15
    • 18:00

      Träning P12


      19:15
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 5Ons
    • 18:00

      Träning F8


      19:15
    • 18:00

      Träning P8


      19:15
    • 18:00

      Träning P9


      19:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 6Tor
    • 10:00

      Träning P11


      11:15
    • 10:00

      Träning P12


      11:15
    • 17:00

      Skyttorps IF (borta) Damer


      19:00
  • 7Fre
    • 17:30

      Tierps IF P-12 (borta) P12


      19:30
    • 19:00

      Vattholma IF 2 (hemma) Herrar


      21:00
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 09:00

      Sammandrag Ullfors P8


      13:00
    • 15:00

      Karlholms GoIF 1 (borta) P11


      17:00
  • 10Mån
    v.24
    • 18:00

      Träning F8


      19:15
    • 18:00

      Träning P8


      19:15
    • 18:00

      Träning P9


      19:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:15
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 18:00

      Träning F8


      19:15
    • 18:00

      Träning P8


      19:15
    • 18:00

      Träning P9


      19:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 13Tor
    • 18:00

      Träning P11


      19:15
    • 18:00

      Träning P12


      19:15
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 14Fre
    • 19:00

      Vaksala SK 2 (hemma) Damer


      21:00
    • 19:45

      IK Sirius FK 2 (borta) Herrar


      21:45
  • 15Lör
    • 08:45

      Poolspel (Borta Skärplinge) F8


      13:10
    • 09:30

      Sammandrag i Storvreta P9 P9


      15:00
    • 10:00

      Tobo/Örbyhus FF P13/14, Knatteligan P8 år Uppland 2022 TÖFF P13/14 (hemma) P11


      12:00

    • 11:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Films SK IFK D/Ö F14 (hemma) F10


      12:00
    • 12:30

      Upsala IF Fotboll Vit 1 (hemma) P12


      14:30
  • 17Mån
    v.25
    • 18:00

      Träning F8


      19:15
    • 18:00

      Träning P8


      19:15
    • 18:00

      Träning P9


      19:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning F8


      19:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:15
    • 18:00

      Träning P8


      19:15
    • 18:00

      Träning P9


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 18:00

      Träning F8


      19:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:15
    • 19:00

      Harg-Östhammar FF (hemma) Herrar


      21:00
  • 25Tis
    • 18:00

      Träning P11


      19:15
    • 18:30

      Träning P12


      19:45
  • 26Ons
    • 18:00

      Träning F8


      19:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 27Tor
    • 18:00

      Träning P11


      19:15
    • 18:00

      Träning P12


      19:15
  • 28Fre
    • 18:00

      Valloncupen P11


      00:00
    • 19:00

      IK Hinden (borta) Herrar


      21:00
    • 19:00

      Valloncupen Damer


      00:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Valloncupen P11

    • Heldag

      Valloncupen Damer

    • Heldag

      Valloncupen F10

    • 08:00

      Valloncupen Ullfors IK


      00:00
    • 08:00

      Valloncupen P11


      18:00
    • 09:00

      Valloncupen P9


      18:00
    • 09:00

      Valloncupen Herrar


      17:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Valloncupen P11


      20:00
    • 00:00

      Valloncupen Damer


      19:00
    • 00:00

      Valloncupen Ullfors IK


      18:00
    • Heldag

      Valloncupen F8

    • 08:00

      Valloncupen P12


      17:00
    • 09:00

      Valloncupen P8


      18:00
    • 09:00

      Valloncupen Herrar


      17:00