Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ullfors IK

Följ

Ullfors IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 15:00

      Bälinge IF 2 (borta) Damer


      17:00
  • 5Mån
    v.32
    • 19:00

      Gimo IF FK 2 (borta) Herrar


      21:00
  • 6Tis
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 7Ons
    • 18:00

      Träning F8


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 8Tor
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 12:00

      Hallsta IK (hemma) Herrar


      14:00
    • 16:00

      Örsundsbro IF (hemma) Damer


      18:00
    • 18:00

      Knytfesten Ullfors IK


      19:00
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.33
    • 18:00

      Träning F8


      19:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:15
    • 18:00

      Träning P9


      19:15
    • 18:00

      Träning P8


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 13Tis
    • 18:00

      Träning P11


      19:15
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 14Ons
    • 18:00

      Träning F8


      19:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:15
    • 18:00

      Träning P9


      19:15
    • 18:00

      Träning P8


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 15Tor
    • 18:00

      Träning P11


      19:15
    • 18:00

      Träning P12


      19:15
    • 18:30

      Månkarbo IF 2 (borta) Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 00:00

      Sammandrag Töff P9


      00:00
    • 10:00

      Tierps IF 1 (hemma) P11


      12:00
    • 10:00

      Poolspel (Borta Skuttunge) F8


      14:00
  • 18Sön
    • 10:00

      Olands FF F2014 (hemma) F10


      12:00
    • 14:45

      IF VP Uppsala (borta) Damer


      16:45
  • 19Mån
    v.34
    • 18:00

      Träning F8


      19:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:15
    • 18:00

      Träning P9


      19:15
    • 18:00

      Träning P8


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 20Tis
    • 18:00

      Träning P11


      19:15
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 21Ons
    • 18:00

      Träning F8


      19:15
    • 18:00

      SK Iron (hemma) P12


      20:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:15
    • 18:00

      Träning P9


      19:15
    • 18:00

      Träning P8


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 22Tor
    • 18:00

      Träning P11


      19:15
    • 18:00

      Träning P12


      19:15
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 23Fre
    • 18:30

      Ärentuna SK (hemma) Herrar


      20:30
  • 24Lör
    • 00:00

      Sammandrag Månkarbo P9


      00:00
    • 10:00

      Poolspel (Borta Karlholm) F8


      14:00
  • 25Sön
    • 13:00

      Östervåla IF P 2013-2014 (borta) P11


      15:00
    • 15:30

      Bälinge IF Gul (borta) F10


      17:30
    • 17:00

      Frösunda SK (hemma) Damer


      19:00
    • 18:00

      Bälinge IF röd (borta) P12


      20:00
  • 26Mån
    v.35
    • 18:00

      Träning F8


      19:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:15
    • 18:00

      Träning P9


      19:15
    • 18:00

      Träning P8


      19:15
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 27Tis
    • 18:00

      Träning P11


      19:15
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 28Ons
    • 18:00

      Träning F8


      19:15
    • 18:00

      Träning F10


      19:15
    • 18:00

      Träning P9


      19:15
    • 18:00

      Träning P8


      19:15
    • 18:15

      Tierps IF F14/15 (hemma) F10


      20:15
    • 19:00

      Träning Herrar


      20:30
  • 29Tor
    • 18:00

      Träning P11


      19:15
    • 18:00

      Träning P12


      19:15
    • 19:00

      Träning Damer


      20:30
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 09:00

      Poolspel Tierp F8


      16:00
    • 10:00

      Österlövsta FF P11 år (hemma) P11


      12:00
    • 12:30

      Storvreta IK P12 gul, Knatteligan P8 2020 (hemma) P12


      14:30